| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca o fata virgina se masturbeaza?

16 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Simte placerea orgasmului, si in acelasi timp e fata mare! fata desteapta! mie nu mi-a venit ideea asta la timpul meu!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Depinde cum o face
daca isi introduce obiecte inauntru nu o sa mai fie virginawinking

| Parintele a răspuns:

Se simte bine. Daca se masturbeaza doar la nivel clitoridian ramane intacta. daca baga jucarii in vagin...castraveti, morcovi, degete. pierde virginitatea.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Pai daca foloseste instrumente pentru producerea placerii, gen vibrator isi poate pierde virginitatea. Daca se rezuma la a-si excita doar organele externe...ramane virgina.

| moonY a răspuns:

O sa'si doreasca sa nu mai fie virgina

| Crisu_8081 a răspuns:

In cel mai rau caz are orgasm...big grin himenul este destul de elastic incat sa nu se rupa cand bagi dejtu'. dar daca te dai pe vibrator...pa fecioriehappy

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Obtine placerea!

| AllenTJ a răspuns:

rolling on the floor face o salata

| kitiku a răspuns:

Nu mai e virgina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poiii da-mi un add... la id-ul meu baiatu_dlc si iti voi raspunde..imi place sa fac dragoste...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiurolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde, daca se ajunge si la castraveti, morcovi, vibratoare sau mai stiu eu ce alte obiecte, fizic nu mai esti virgina. papa himeen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ramane cu masturbare.si nu o sa se mai **** in veci si pururi adica o sa ia numai la ecler. sfatu; meu e sa nu o largeasca prea tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simte ca vrea sa faca sextongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| tzu a răspuns:

Depinde, asa cum s-a mai spus, cu ce se masturbeaza. daca introduce obiecte inauntru si daca nu are un himen elastic se poate rupe, nemaifiind virgina fizic.