| RandyOrton98 a întrebat:

Ce se poate intampla cel mai grav, in cazul unei lovituri cu genunchiul in testicule. Pot fi ambele afectate grav?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

In cel mai rau caz omul lovit in testicule va lesina de durere, in schimb genunchiul tau nu va pati mare lucru.

| masalusofronie a răspuns:

AM Patit odata sa imi dau chiar singur cu genunchiul in testicule. din fericire inca sunt in viata insa nu pot spune asta despre genucnhiul meu, testiculele sunt in regula dar genunchiul mi s-a fracturat in trezeci si patru de puncte diferite asa ca nu mai am ce face si acum sunt in scaun cu rotile