| Minnie_8765 a întrebat:

Ce setari trebuie facute pe facebook ca sa nu mai apara la home-ul prietenilor ce like-uri dau sau commenturi?

2 răspunsuri:
| Miriam55 a răspuns:

Te duci sus la account(contul meu)--> privacy settings (setări de confidenţialitate) --> customize (personalizarea setărilor) Şi apoi ai de ales : ex: Lucruri pe care le împart ->Postări proprii--> personalizează --> şi dai doar eu tongue Şi nimeni nu-ţi va mai putea vedea acele lucruri. poţi de asemeneada să NU vadă anumite persoane ceea ce ai scris, comentat, etc. Poţi face ceea ce am scris mai sus eu la mai multe( poze, zi de naştere etc)

| Minnie_8765 explică:

Nu e asta. Asa ti se ascunde si ceea ce postezi pe perete.