| BlackRose08 a întrebat:

Ce setari trebuie sa fac la facebook ca sa imi apara pe profil si optiunea "Urmareste"? funda.

Răspuns Câştigător
| Nadia11111 a răspuns:

Ca sa iti apara acea optiune trebuie sa ai peste 18 ani! daca nu ai peste 18 ani iti schimbi data nasterii. ->account settings si in stanga sub mobile iti apare followers big grin
Sper ca te'am ajutat! Funda? >big grin

3 răspunsuri:
| Elly_Elenaa_1994 a răspuns:

Dai la setari si schimb limba din romana in engleza.

| Elly_Elenaa_1994 a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi varsta +18

| Nadia11111 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani! schimbi data nasterii si intrii la account settings, iar acolo sub mobile gasesti follower settings