| B3happy a întrebat:

Ce sezon din Magicienii din Waverly Place se difuzeaza acum la tv. ma refer la noile episoade la care tot fac reclama. Al catelea sezon e? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| lola79 a răspuns:

Sezonul 3 big grin

4 răspunsuri:
| xo9ox a răspuns:

Bai astia de jos. sa stiti si voi ca serailele dupa disney nu sunt deloc pentru copiihee hee pe site e un joc cu premii, si trebuie sa ai peste 18 anilaughing cum explica-ti asta?

| Confucius a răspuns:

Dysney e pentru toti

| cKle1n a răspuns:

E sezonul 3... Si appropo din poza cred ca esti destul de matura sa lasi desenelewinking. Nu vreau sa fiu rautacios happy

| Purplefirexx a răspuns:

Aia nu e ea din poza, o recunesc pe fata din poza si nu e ea.