| Carmen2103 a întrebat:

Ce sfaturi aveți legat de inflamarea lăbiilor (intrarea în vagin pereții m inclusiv buzele ) sexului feminin, până la ursturimi în timpul actului sexual din cauza frecușului și grosimii penisului la baza gros plus pe alocuri păr până la jumătatea penisului în sus chiar dacă se epilează în primele zile când părul crește am impresia ca mă frec de o perie de sârmă și-mi ia toată plăcearea plus senzația nașpa de după sex de usturime (folosesc lubrifiant ulei de cocos … cum aș putea să simt plăcere și nu durere în cazul în care doresc să continui aceasta relație? Mulțumesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Lipseste PRELUDIUL (pregatirea femeii, excitarea si umezirea) de aceea te ustura si doare, fiindca nu esti excitata cand barabatul sare pe tine si se duce naibii toata placerea la sex, transformandu-se in durere si repulsie pentru sex.

Lubrefiantul este folosit la sexul annal sau de catre mosi si babe, cand vaginul este imbatranit si nu se mai umezeste.
Tinerii nu flosesc lubrefiant, ca-i cel mai urat mod de a te face de rusine, denotand ca barabatul ala este doar un prost care practic te violeaza, in loc sa faca dragoste cu tine, sa te excite inainte sa intre vaginal, sa-ti faca un preludiu intens si placut, excitandu-te pana te umezesti masiv si abia atunci el poate sa intre vaginal, ca penisul va culisa placut si usor, producand placere, nu durere.