| maximiliannnn a întrebat:

Ce simti cand iti iei un pumn in gura?

3 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Iti amorteste gura si apoi simti o dureree. nu te sfatuiesc sa incerci poate iti gad vreo doi dinti si iti da si sangele si ramai si chel in gura si cu buza unflataa laughing)
asta a fost sg intrebare la care am raspuns cu drag rolling on the floor

| CookieșiParty a răspuns:

O senzatie de durere si dupa aia amorteala instantanee. Daca ma lovesc mai sus de radacina dintilor, durerea nu mai trece instantaneu.

| xo9ox a răspuns:

Nu prea te doarelaughing vorbesc serios! e un fel de anestezie localarolling on the floor