| Ryuuzuka a întrebat:

Ce site-uri cu telefoane second-hand stiti...iar tel sa nu fie teapa cand il iau sa mearga.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ba chiar poti sa iei teapa. Mai bine ia-ti un telefon replica. Macar are un an garantie. Gasesti ieftine si bune. Uite: http://www.240.ro/

| Hirako a răspuns:

Nu exista site-uri care sa nu fie teapa. De ce? Pentru ca toate se bazeaza pe oameni si everybody lies. Oricum, daca nu ai bani de unul nou mai bine nu iti lua deloc smartphone. Diferenta de calitate intre Nokia 5100 si Samsung S Mini e infima oh go on

| bubulex a răspuns:

Okazii

| Becka a răspuns:

Tocmai.ro