| allemyl a întrebat:

Ce smatphone-uri stiti pana in 400 lei cu camera frontala?

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Intra pe altex.ro sau emag.ro
Acolo au cele mai mici preturi si poti vedea si mai multe detalii. Daca nu gasesti ceea ce vrei acolo inseamna ca nu sunt pana in pretul asta

| OnuOnulică a răspuns:

Pai sunt mai multe, intra pe http://www.domo.ro/Telecom_&_Birotica/GSM/Smartphones si vezi acolo pe prima pagina. sper ca te-am ajutat.

| ioaannaa a răspuns:

Intra pe emag.ro. Problema e ca smartphone-urile noi pana in 400 de lei sunt destul de slabe..nu au cine stie ce functii si nu pot face mare lucru.
Sincer, daca nu tii neaparat sa iti iei un telefon nou, mai bine incerci sau cauti pe site-uri gen mercador sau okazii. Daca nu ai incredere, incearca la vreun amanet, unde ai sanse sa primesti si garantie a produsului cumparat.
Un model exact de telefon nu stiu sa iti zic, dar eu zic sa incepi sa cauti si sa compari ceea ce gasesti. Spor!happy

| Alexandru9899 a răspuns:

Daca vrei sh-am eu unul aproape nou la 300 lei! Samsung galaxy mini s 5570! Daca vrei nou cauta pe google!