| shtephie a întrebat:

Ce statusuri/citate noi mai stiti? Nu neaparat de dragoste...sa fie inspirate din viata realahappy
dau funda happy

6 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

~Cel mai dureros mod de a iti fi dor de cineva este sa stai chiar langa el stiind ca nu il poti avea
~Ma atinge el, nu stiu daca e bine, in acelasi timp sa ma gandesc la tine
~Va veni odata vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate, bucurii si nebuni, dar trecutul se ascunde nu mai vine niciodata numai amintirea spune ca."Asa a fost odata!"
~Cea mai grea lovitura din sufletul meu, este sa ma simt in plus, acolo unde altadata eram TOTUL
~Zambesc si gata, de azi sunt alta
~Nu plange ca s-a terminat, zambeste ca s. a intamplat
~Unii rad plangand, iar alti plang razand...
~Zambetul celui care sufera, e mai trist decat lacrimile celui care plange...
~Dragostea este o infectie sentimentala care nu se trateaza foarte usor
~Acum stiu cine esti, iate de mana cu alea dupa centura

| ArexuDeea a răspuns:

Invataturaeste un izvor de sanatate asa ca lasatii pe cei bolnavi sa invete!

Sunt bun la pat! Dorm continu!

in misiune la buda ( asta l-am vazut la un coleg)

M-am gandit la statusu asta toata ziua.

Moartea a depasit limita e viteza.

La sc timpul trece cu viteza luminii stinse

Ne-am iubit ne-am despartit

Uitati-va pe geam ce vedeti?

Shy but strong!

Cautat X vinovat pentru ca a frant o inima
Acestia nu vor scapa nepedeptiti

| Dulke a răspuns:

Doua inimi fermecate, daca ele se iubesc
Dumnezeu nu le desparte, si pe viata le unesc

""Vreau sa vad exact ce iti trece prin minte Fara cuvinte... Limbajul trupului sa ne reprezinte smug""

Niciodata trandafirii mai frumosi ei infloresc
Ca atunci cand doua inimi intre ele se iubesc,

Pe o frunza de lalea iti trimit gurita mea
Cate una de trifoi, sa mi-o trimeti inapoi,

Ce sa-i fac ce sa-i fac inimii mele?
Tu esti pentru mine luna intre stele
Sper ca din tot ce`am spus ai inteles ceva
Te rog sa nu te joci cu inimioara mea sad

Si ce daca sunt prea mic? EU te iubesc:X

Nu conteaza varsta mea
Te rog asculta-ti inima
Si fa ce iti spune ea
In lumea mare sa fugim
Si de toti sa ne ferim
Sa ne iubim doar cum noi stim

Fiecare zi O traiesti doar teoreTic. E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS trebuie sa zambesti! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti

"E Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine"

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea. Nici macar EL, care putem sa JUR ca ma iubea!

! Ne ascundem dupa defecte ca faptele sa para perfecte. Scopul : Sa nu parem ceea ce oglinda vrea sa ne reflecte!

"perversa si rea e my bine asa asta e lumea asta e viata e my bine sa ai sange rece si sa nu pui suflet rece si sa nu pui la suflet tot c s petrece.""

| YTwatchdog a răspuns:

Dimineata bei un ceai.belesti pl si mai stai. dai mancare la gaini.belesti pl la vecini.la amiaza mananci ceapa.belesti pl si bei apa. urci pe scara bati trei cuie cobori jos si iei la ****. seara spargi 2. 3 nuci belesti pl si te culci!

| DIABLO_1873 a răspuns:

Nu am habar laughing

| Markysss a răspuns:

Www.citatenoi.com aici sunt :)