| sexygirl_8423 a întrebat:

Ce statusuri despre ochii caprui stiti?big grin...Scuzati categoria

2 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui. sper ca pe a ta a furat-o deja caci demult,ai intrat in viata meahappy sauuu Iti place cum zambeste,iti plac ochii ei caprui parul ei saten, iti place cum arata, iti place c e reala? happy

| georgyg98 a răspuns:

Cele mai multe fete au ochii caprui, cred. Si baietii la fel, cred.
Persoanele care au ochii caprui se implica profund in relatii, le place sa faca persoana draga de langa ei sa se simta iubita si satisfacuta. O lista de statusuri frumoase cu subiectul ochi caprui.

Sa incepem cu o binecunoscuta zicala: Ochii caprui fura inima oricui.

De ce să îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi căprui, iar ochii mei căprui pot vedea verdele naturii.

Ochi căprui, priviri senine,
Plină de-al iubirii har,
Tu-i dai inima din tine,
Ea o pune la dosar!

Iubita mea cu ochi căprui. Frumoasă e cum alta nu-i.

Tot ce vrei sa-mi spui...
Spun ochii tai caprui

Iubeam si eu candva doi ochi caprui
Plangeam cand nu-i vedeam de dorul lui

Ochi caprui scormonesc in alti ochi caprui.
Orizontul se naşte in ochii tăi
căprui!
Ochii negri sunt frumosi
ochii verzi sunt mincinosi
ochii albastrii si caprui
fura inima oricui.
Fetita cu ochi caprui,fura inima oricui.

Ochii caprui sunt sinceri, iubitori, senini
Si de fiecare data in ei se aprind lumini.
De ce să îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi căprui, iar ochii mei căprui pot vedea verdele naturii.

Ochi căprui, priviri senine,
Plină de-al iubirii har,
Tu-i dai inima din tine,
Ea o pune la dosar!

Tot ce vrei sa-mi spui...
Spun ochii tai caprui

Iubeam si eu candva doi ochi caprui
Plangeam cand nu-i vedeam de dorul lui

Ochi căprui, priviri senine,
Plină de-al iubirii har,
Tu-i dai inima din tine,
Ea o pune la dosar!

Iubita mea cu ochi căprui. Frumoasă e cum alta nu-i.

Tot ce vrei sa-mi spui...
Spun ochii tai caprui

Iubeam si eu candva doi ochi caprui
Plangeam cand nu-i vedeam de dorul lui

Ochi caprui scormonesc in alti ochi caprui.
Fundaa? pls