| Оленька a întrebat:

Ce statusuri stiti pentru a arata unui baiat indiferenta fata de el?

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Cel mai bine arati indiferenta fata de cineva, atunci cand nu ii dai importanta.Deci fara sa ii arati nimic.Atunci doare cel mai mult.deci nu ii da importanta, fal sa creada ca pentru tine e egal cu ZERO.

| Neimportant a răspuns:

De ce să iei niște statusuri când poți să pui câteva replici de la tine?

Pleacă, mâine o să-mi treacă.
Dacă crezi că mă interesează de tine, te înșeli. Ești prima persoană care aș vrea s-o fac să dispară.
Fă ce vrei. Nu îmi pasă!
Indiferența mea față de tine pe zi ce trece e enormă!
Cunosc multe lucruri neinteresante. Tu ești unul din ele.

Și multe altele.