| SmartLie a întrebat:

Ce stiti? Mai incepe Romanii Au Talent?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Va incepe in februarie

evenso
| evenso a răspuns:

Nu se stie inca data exacta cand va incepe, probabil pe la sfarsitul lunii Februarie sau inceputul lunii Martie.

| positivity a răspuns:

Da, va începe sigur în Februarie 2013.

| 00Criss00 a răspuns:

Da,cred ca pe la inceputul lui martie...

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu se stie nimic concret. Eu unul sper sa ii putem urmarii din nou happy

| Konata a răspuns:

Buna, nu se stie sigur insa se psune ca la sfarsitul lui februarie-inceputul lui martie, cam asa happy.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu se stie exact cand incepe, dar cred ca va incepe pe la sfarsitul lunii februarie si pe la inceputul lunii martie.Deci cam pe la inceputul primaverii.An nou fericit! Funda?puppy dog eyes

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Da,va incepe in primavara. Sper ca te-am ajutat!

| Lykan a răspuns:

Eu sper sa inceapa dar ai vazut anunturile de la televizor acum aleg concurentii cei care se inscriu dar sunt sigur ca vor incepe pe undeva prin primavara

| zoeZoe a răspuns:

Normal, in primavara.