| cece_1454 a întrebat:

Ce talent ai /aveti? fuda pentru cel mai tare

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Ma eu chiar am o voce buna(chiar foarte buna).NU fac asta pentru funda.Imi face placere sa vor besc despre acest lucru care ma face fericita si anume muzica.Pacat este ca eu nu il impartasesc cu restul lumii.
Imi pare rau ca nu iau ore de canto dar vreau sa cant din placere(cred ca este mai bine asa caci uitati-va la TV:muzica buna nu se prea difuzeaza si artistii fac ceea ce li se spune astfel incat sa se vanda mai bine)
Cam atat...:d
Tu ce talent ai?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rezist mult timp cand conduc vreo 5 ore fara oprire.

| REDSQ a răspuns:

About me: MP NEMMO - compozitor (muzica clasica / electronica), producator audio, dj, remixer, sound designer, orchestrator, editor partituri. Mai am si alte pasiuni (computerele : asamblare/dezasamblare, diagnosticare, software, programare, webdesign, odb administrator) dar muzica e pe primul loc. Cand ma scol muzica, cand ma culc muzica. Si toata ziua MUZICA, of course. Absolvent al Liceului de Muzica "George Enescu" din Bucuresti si al Universitatii de Muzica din Bucuresti (vioara) - licenta + master in muzica

| Change a răspuns:

A.cum am putut sa uit? Cand am inspiratie realizez desene destul de interesante.

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Vad viiitorulll happy

| Annd a răspuns:

Sa enervez lumeaaa smug

| stefanutza a răspuns:

Sunt dansatoare si actrita pentru teatrul george bacovia bacau pup fundita?batting eyelashes

| Cattalina a răspuns:

Sa il enervez pe lau laughing)) sa scriu literele ca si cu graffiti si sa cant la chitara big grintongue

| YingYang a răspuns:

Eu am 2 talenete.
1-Muzica.
2- Ma descurc bine cu motoretele de sport.

| saidkique a răspuns:

Am 15 ani si am talent la tenis de masa, dar mai nou am talent la compus si remixat, vreau sa devin DJwinking

| cece_1454 explică:

Cam toti aveti ciudate talente mai ciudat a fost a lui NebunadupaRoberthappy(hey care iii vittorul meuy