| lucy1234 a întrebat:

Ce telefon e mai bum Samsung sau Nokia?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Nokia este mult mai bun in toate privintele, rezista mai mult, bateria tine mai mult, Nokia are o gramada de modele, pe cand Samsung..., nici pe departe pe cat a facut industria Nokia. Deci eu sunt sigur ca Nokia e mult mai bun big grin

5 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Depinde ce înțelegi tu prin mai bun. La Nokia ține foarte mult bateria ( de asta e și recunoscut ), iar Samsung-ul pentru aplicații și alte chestii. Fiecare are părerea lui, acum contează să îți placă ție telefonul.

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Nokia in toate categoriile

| 3mY20002121 a răspuns:

Pai pe anumite site-uri spun sa Nokia si este si adevarat.Si Samsung estebun dar Nokia il depaseste putin

| Amy_9541 a răspuns:

Nokia la toate categoriile:X

| Deiiiia a răspuns:

Nokia.