| yo0krysty99 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pentru bugetul de 1200lei? Vreau ca telefonul sa aiba camera de 8mp, 1gb ram si procesor puternic.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GeorgiaaRose a răspuns:

Samsung Galaxy S2 Plus (dacă îl găseşti până în 12 mil, de obicei este 13. )
Nokia Lumia 800 - de la 700-1300 Ron, depinde de unde îl cumperi.
Sony Xperia L de la 790 ron la 1.200
HTC 8X de la 939 Ron
Nokia N9 de la 1.000 Ron
Sony Xperia P de la 930 RON
HTC Sensation XE de la 930 Ron
LG Prada 3.0 de la 1.100 Ron

Eu aş alege Samsung Galaxy S2 Plus sau Nokia Lumia 800. Ţi le recomand deoarece le-am avut şi sunt bune, însă Nokia se cam blochează câteodată când stai pe net, însă la Samsung nu am avut şi nu am probleme.