| CatGirl a întrebat:

Ce telefon imi recomandati(sa nu fie mai scump de 5 milioane)

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai uite, eu am samsung j700 si nu cred ca costa mai mult de 5 milioane, sau un nokia 6300, sunt foarte bune si rezistente si se cam incadreaza in pretul specificat de tine, sau Lg chocolate...

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Nokia scren touch(sunt destule modele) :X Mi se par cele mai frumoase plus ca telefoanele nokia sunt si mai rezistente

| viatadecacatt a răspuns:

Nokia scren touch(sunt destule modele) :X Mi se par cele mai frumoase plus ca telefoanele nokia sunt si mai rezistente

Răspuns utilizator avertizat
| Psihoterapeutul a răspuns:

Poti alege Nokia, diferite modele (mie mi se par destul de bune) sau samsung.Sunt destule magazine cu oferte de telefoane destul de bune si te si incadrezi in 5 mill.

| livio70 a răspuns:

Ia-ti un simbyan, un nokia seria s60v3, adica cel putin n73, la mana a 2 a e undeva la 2, 5 milioane, bun...