| DjTeolik a întrebat:

Ce telefon imi recomandati si mie pentru un buget in jur de 5-6 milioane... unu mai bun si sa aiba ceva aplicatii... funda

Răspuns Câştigător
| Angelixa a răspuns:

Un Nokia C3 cu abonament e 1 leu da cred ca tot trebuie s-a platesti un milion fratemiu are I phone 3 si a avut noroc ca era la reduceri ca altfel era vreo 24 de milioane si el l-a luat cu 8 milioane lau mai ajutat si parinti cu cativa bani daca telefonul tau e destul de bun si ok atunci poti s-a iti iei o camera foto sau o camera video... eu mi-am luat aparat foto de 3 milioane de la altex funda