| CHAMAH7_6371 a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda dintre samsung c6625 si nokia C3?

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Nokia C3, are Wi-fi, design-ul atragtor, meniul organizat, bateria foarte buna(1320 mAh), 2mp camera, jocuri multe etc.
Samsung c6625 :are Windows Mobile(pe mine nu ma ajuta cu nimic), are 3G(ceea ce mie personal nu imi foloseste), dar nu are wi-fi. GPS reciver, bateria cam la fel de buna ca si la C3(1300 mAh), 2mp camera.
Alegerea mea ar fi Nokia C3 deoarece are wi-fi, tastatura qwerty este destul de bine asezata, Samsung-ul avand tastatura mai mica poti apasa alt buton, design-ul imi place mai mult la Nokia C3(acele finisaje metalizate, gama de culori in care vine). Uite si niste review-uri din care sa te convingi: Samsung:http://www.youtube.com/watch?v=WyvBZRJwBX0
Nokia: http://www.youtube.com/watch?v=t_Xr4iCI8J0
Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Si eu vreau acum sa imi iau unul si nu mai gasesc in stoc pe nicaieri, numai pe site-uri, online.

| EsarfaRozZ a răspuns:

C3. si eu am si imi place multhappy

| flaviu1234 a răspuns:

Samsungtongue
dai funda?

| dotcube a răspuns:

Nokia C3 e mult mai fiabil.

| CHAMAH7_6371 explică:

Mi-am cumparat Samsung c6625 pentru ca C3 nu mai avea in stoc! oricum mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre alea doua nu dar ti_as recomanda Samsung corby sau LG coki fresh e mai bine ca sunt mai performante

| Loryyyyyyyy a răspuns:

C3

| jonatan a răspuns:

C3winking