| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpar : Blackberry Bold 9790 sau BlackBerry Curve 9380 ( varianta touchscreen a lui 9360)? thinking
Chiar nu stiu ce sa aleg.Care vi se pare voua mai bun si din ce puncte de vedere vi se pare mai bun? big grin
Logic : ofer fundita pentru cel mai bine-argumentant raspuns \m/

1 răspuns:
| nataluha a răspuns:

Uite eu as alege BlackBerry curve 9380 pentru ca este mai cautat decat celalalt si o fata din clasa mea are unul si este foarte bun. i like...