| asd10cristi a întrebat:

Ce telefon ziceti sa aleg?(am o usoara inclinatie spre iphone 4, care l-am gasit la un pret redus aici: http://mobile123.ro/index.php?route=product/product&prod uct_id=213 ).
Voi ce ziceti sa raman la iphone sau sa iau altul?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Stii tu alt telefon mai bun decat IPhone? Ai 300.000 de aplicatii in App Store pe care le descarci mokka! Nu se viruseaza, viteza mare de tarnsfer fisiere si date... Am de 4 ani IPhone (acum am ultima versiune) si nu am avut nici o problema cu el! Il recomand!

| Cristiano_9635 a răspuns:

Daca vrei iphone am eu de vanzarewinking la super pret happy lasa-mi mesaj cu id tau si vorbim :*