| Dalia_1769 a întrebat:

Ce tema imi propuneti pentru un concurs? va rog ajutati-ma spuneti-mi pe ce tema sa fac referatul.

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Depinde pentru ce este daca este pentru scoala depinde la ce materie. Te poti lega de problemele mediului din Romania si sa pui la sfarsit metode prin care le poti rezolva.DECI problemele mediului din Romania, Comorile naturii(gen o padure spectaculoasa, o pesterea din astea), Drogurile un viciu ucigas, Cum sa ne purtam in societate(ceva legat de bunele mainere), Ajuta-ti aproapele si nu mai stiuhee heeSper ca ti-am dat ideii si il poti face in Power point pentru ca poti pune o multume de poze sau pe o plansa mare de carton pe care sa o decupezi interesant tot cu poze multehee hee. BAFTAhappy

2 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Poti face un concurs despre majorete intitulat Concursul Majoretelor

Sau sa te inspiri de la natura. Concursul fulgilor de nea
Concursul ghioceilor
Sau pur si simplu, iei niste chestii care iti plac, si le dai viata, apoi le pui intr-un concurs. Nu e asa greu. Trebuie doar sa dai frau liber imaginatiei. Poate fi orice vrei tu si oricine. Aici nu conteaza nimic. Imagineaza-ti. happy

| greenlagoon a răspuns:

Concurs de/la?