| coopilluu a întrebat:

Ce tigari sunt mai cool L&M sau Kent? tongue

14 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Tigarile antiasmatice!

| Helvete a răspuns:

Pff. Frate, tu fumezi ca sa fii 'cool'?! Atunci lasa-te. Ma abtin de la alte comentarii. Daca fumezi, fumezi ca-ti place, nu ca e 'cool'. Si fumezi ce-ti place. E patetic si absurd sa faci ceva findca e 'cool'. Dar faci ce vrei.

| unione a răspuns:

Au aparut tigarile cool?

| sexychick_4075 a răspuns:

Copilluu nai voie sa fumezihee hee... da din alea 2 de mai sus nici unulhee hee

| DeeVee a răspuns:

Nici o tigare nu e cool. Daca nu fumezi si vrei sa te apuci iti sugerz sa nu o faci.mai devreme sau mai tarziu iti vei da seama ca ai facut o greseala si vei vrea sa te lasi, iar atunci nu vei mai putea(asta daca nu ai vointa)... Si in plus iti convine sa dai atatia bani pe un pachet de tigari pe care il termini in cateva ore? Mai bine i'ai folosi la ceva care chiar ti'ar fi de folos.Nu fuma doar pentru ca o fac atatia copii din gasca ta de la scoala sau de afara... Chiar nu e un lucru cool.

Baby.ShiNe

| AndreeaaaaX a răspuns:

Alea de aruncat la gunoilaughing

| Spintecatorul a răspuns:

Eu personal nu fumez si nici nu intentionez sa o fac, dar multi pe care ii cunosc fumeaza Kent 8.

| Andruta a răspuns:

Kent 8 e smecheer rolling on the floor)) daca fumezi kent te simti ca intr-un bmw x6rolling on the floor asta e cea mai tare intrebareee.
gata fara gluma, kentu` e la potere acum`winking

| lollipop_6643 a răspuns:

Kent lung :X tongue

| Thunder a răspuns:

Plugarul

| oana_9912 a răspuns:

Kenthee heebig grin... L&M sunt mai tari:-s

| vladd94 a răspuns:

Daca masori,, coolitatea" tigarilor inseamna ca fumezi ca sa te dai smecherwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer:Kent. Dar gandeste altfel fumez de 4 ani. Da stiu nu e mult dar nu ma pot lasa de ele.Acu 2 zile am stat si m-am gandit cati bani am dat eu pe tigari in 4 ani. Mia iesit suma in jur de 120 de milioane:12000 lei noi surprise Vrei sa patesti la fel?

| Theodoraioana96 a răspuns:

Cati ani ai?
Mai acum nu stiu ce sa iti spun.Fiind fata eu fumez Vogue.
Dar dintre astea 2, Kent-ul al putere!