| Justme_5871 a întrebat:

Ce tipuri de baieti va plac?( din punct de vedere comportamental dar si fizic )

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Orice fata vrea langa ea un baiat romantic,cu bun simt,care sa o alinte si sa-i spuna cuvinte frumoase si cu simtul umorului.Din punct de vedere fizic nu trebuie sa fie excelent,dragut, mai inalt de cat fata sau de aceeasi inaltime si de exemplu mie imi plac baietii bruneti si cu ochi albastrii dar depinde thinking Dar trebuie sa ne multumim cu ce ni se da, ca daca cerem mai mult s-ar putea sa nu mai avem nimicwinking

3 răspunsuri:
| mimi_3048 a răspuns:

Dpv comportamental sa fie energic,fotbalist,sau sportiv in general,sa vorbeasca clar sa fie bogat macar la fel de bogat ca mine,dpdv fizic sa NU fie blon,preferabil brunet sau saten,foarte ingrijit,sa se imbrace bine sa fie innalt, sa nu aiba nasul mare, si sa nu aiba cosuribig grin

| wiufh a răspuns:

Inalt, saten, ochii orice culoare dar in special verzi, amuzant, inteligent, grijuliu, putin misterios, si in general sa faca ceea ce vreau eu. laughing

| Stefiiiiii a răspuns:

Comportament:ff.glumet,zapacit(in sensul bun), tupeist, sincer...Fizic: nu excelent,dar cat de cat dragut, blond, brunet nu conteaza, depinde pe cine ti s-a pune pata.Siuatia materiala pentru mine nu conteaza, important este sa ne intelegem bine si sa ne iubim.