| Ge0 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma linistesc atunci cand sunt nervoasa?

Răspuns Câştigător
| quickly a răspuns:

Fa ceea ce iti place tie, iesi la o plimbare cu rolele sau cu bibicleta sau pe jos depinde ce-ti place tie ce te relaxeaza pe tine cel mai mult, uitate la un film ceva iesi cu prietenii afara distreaza-te si uita de probleme. sper ca te-am ajutat bafta!

4 răspunsuri:
| Papusa_1623 a răspuns:

Inchide ochii si numara pin la 5big grin

| fffandreeea a răspuns:

Asculta muzica. spune-i cuiva ceea ce te deranjeaza asa in vorba.sau joaca un joc eu asta fac si ma simt dupa foarte binebig grin

| ZaRa007 a răspuns:

Gandeste-te la ceva relaxant ce iti place tie si incearca sa faci ceva ce iti place.

| Iordache_Carmen_1974 a răspuns:

PLINGI...e o descarcare... daca nu poti fa ceva util pentru tine.