| Deutzaaaaaa a întrebat:

Cum sa ma linistesc cand is nervoasa?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu când sunt nervoasă, iau o foaie şi scriu tot ce mă enervează, toate lucrurile care au contribuit la starea respectivă. Sau încep să număr în minte, până simt că m-am calmat. La mine chiar funcţionează, deci ai putea să faci o încercare.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bea ceva racoritor.

| Anet a răspuns:

Pai atunci cand sunt foarte nervoasa trebuie neaparat sa ma descarc cumva findca in caz contrar simt imi explodeaza capul, asa ca ma pun si bocesc laughing si in 10 min gata nu mai am nicio treaba,sau iarasi incep sa urlu la persoanele din jurul meu, dar nu iti recomand sa faci asta fiindca mai tarziu trebuie sa iti ceri scuze la greu laughing. Deasemenea eu sunt fumatoare si ma calmeaza si o tigara, dar iar nu iti recomand sa faci asta fiindca oricat de calmante ar fi e un viciu de care nu te vei mai putea scapa ulterior. tongue

| EuCuTine a răspuns:

Pai tragi aer in piept si dupa te gandesti ca esti in locul tau preferat sau asculti o melo care te calmeza sau care iti place. La mine merge big grin

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Bea un ceai de musetelwinking

Răspuns utilizator avertizat
| asdsdsaaas a răspuns:

Nimica asta e idea

| sweetkissss a răspuns:

Ia o pastila de passiflora. e naturista

| Ioaa_9431 a răspuns:

Sa vii la mine>big grinbig grin