| ChristineW a întrebat:

De o ora sunt extrem de nervoasa. Cum as putea sa ma linistesc?

Răspuns Câştigător
| NorbO a răspuns:

Eu ma linistesc cand ascult anumite genuri de muzicabig grin
Uita-te la ceva, mai miscate un pic, unele femei cand sunt nervoase manancalaughing

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pune-te in par si asculta muzica linistitoare.
te vei calma.

| Raainbow a răspuns:

Poti sa iai o valeriana si sa te plimbi putin la aer liber cit e racoare!

| Lummy a răspuns:

Asculta o melodie lenta care iti place (asta te va relaxa) sau iesi la o plimbare (singura sau cu o persoana care te ajuta sa te calmezi) big grin

| Multumesc a răspuns:

Linisteste-te cu putina muzica. (daca esti o fire mai nebuna-rock sau daca esti o fie mai linistita-clasica veche) sau fredoneaza ceva sau descarca-te povestindu-i ceva unei prietene/unui prieten