| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu mi le mai rod si ca sa-mi creasca mai repede? va rooog din sufle ajutati-ma

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cateodata e indicat sa rozi. Alteori e bine sa-ti dai unghiile cu lac (daca la ele te referi) si sa te abtii.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Si eu mi le rod mereu.Niciodata nu am avut unghii mari, pentru ca le am prea moi si se rup, chiar daca nu le rod.
Ca sa-ti creasca mai repede da-ti cu intaritor de unghii:p

| Ems a răspuns:

Te referi la unghii?big grin Pai si eu am avut chestia asta cu rosul unghiilor. Orice faceam le rodeam. Si datorita lor am facut o gramada de injectiix((am avut nu stiu ce microb si doctorul zicea ca din cauza unghiilor roase, nu stiu daca asa o fi, asa mi-a zis) si de atunci nu mi le mai rod. M-am lepadatstraight facestraight face. A fost groaznica perioada aia, sa pleci la 12 noaptea de acasa pentru o injectiestraight facestraight face? Si ca sa-ti creasca, sa nu le mai rozilaughing.

| hominid dreak a răspuns:

Ce-ti rozi mai copilas, coarnele?