| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Ce trebuie' sa fac in Romania ca sa ajung sa stau intr-un fotoliu si sa port costum in timp ce fumez trabuc si beau whiskey si sa mi se zica ''Nasule, ne scuzi ca te deranjam'' cand intra cineva la mine in birou? Si sa am bani cacalau

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vise, copile! Peste doua ore ai sa vrei sa te scuipe o fata in gură.

| Simpatic a răspuns:

Sa fii seful clanului, cum vor baietii astia

https://www.youtube.com/watch?v=xJG8crlB9ww

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai botezi pe cineva și când vine in vizita fumezi un trabuc și îți cumperi un wiskey

| dullcat a răspuns:

Sa visezi cu ochii deschisi.E cam tristut daca idealul tau este sa fii mafiot care sfarseste ucis, ca apoi propria familie sa continue lantul de crime pana la adanci batraneti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajungi la statutul lui Ion Țiriac.