| selesta a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca un baiat sa te placa tare. urgent plizz?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Mai, n-are cum. Daca el nu te place, asa din adins, n-ai cum sa-l faci pe el sa te placa. Poate doar sa te unduiesti pe langa el.alta solutie nu prea vad. straight face [scuze pentru "incurajare"]

107 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ce pot sa zic thinking dk baiatul nu te place n-ai ce face dal dracuwinkingbig grinbig grinbig grin:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca un baiat sa te placa ar trebui sa fi narurala si sa ii fi o prietena pe care poate conta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sai arati cal iubesti, si sa nu fii indiferenta...pentru ca asa am patit-o si eu,... ii aratam ca tipa is indiferenta siam facut mai rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii tu insati: sociala, sa te pe langa el de multe ori, sa-ti faci o gasca, sa vorbesti cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii tu insatiwinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l dai gata, sa ii atragi atentia umbland cu prietenul lui cel mai bun, si fiind mereu in preajma lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca prima data sa fii o prietena de suflet sa stii tot despre el, sa il ajuti la orice...crede-ma ca isi va da seama ca uh esti pers potrivita.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai spus in fata ca il iubesti? poate si el te place si nu stie cum sa-ti spuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi,, tu,,.

si eu iubesc pe cineva dar eu nu stiu daca el ma iubeste.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te place nu-i nimic.doar priviti-l in ochi cind o sa te priveasca si el. da larg din gene. dar trebuie sa fie o privire lunga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi naturala daca lui ii plac fetele tupeiste fi tupeista daca ii plac fetele timide si timida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te tii dupa el macar o zi sigur incepe sa te placa daca te vede interesata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu plac un baiat si mereu cand se uita la mine, il ignor sau ma uit pe ascuns catre el laughing
Ignora`l si vei vedea ca se va mai uita cu pasiune la tine, si va incerca sa fie mai apropiat de tine
P. S.: Fii naturala, fii tu insuti si nu te da fitsoasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-l in seama, baietilor le place asta.Depinde si cati ani ai, sa stiu si ce sfat sa-ti dau. Dar fi tu insati chiar daca nu te place. E pierderea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ta tac-tu sor-ta frac-tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa te placa incearca sa nu-i dai prea multa atentie...comportate normal. dar daca va incepe sa te placa si vei avea o relatie cu el incearca sal ti legat de tine altfel il vei pierde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni voi ziceti numai 'Sa fi tu insati si sa fi cat mai naturala' si daca va fi asa o sa o placa sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te comporti cu el, dar totusi nu te lasa dusa de val

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu plac un baiat care cred ca si el ma place si in gluma l-am sarutat pe obraz si el pe mine e foarte atunt cu mine oferai ceva de al tau ca de fiecare data cand va vedea acel lucru se va gandi la tine si poate usor usor va incepe sa te placa fi naturala afla mai multe informatii despre el fa in asa fel incat sa ramaneti mai mult timp singuri glumeste impreuna cu el stiu si eu poate va functiona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa date pe langa el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca nu ai ce sa ii faci. Daca el nu te place, tu nu ai ce sa faci pentru a te placea, dar fii tu insati si nu incerca sa ii spui ce vrea el sa auda, ci doar ceea ce crezi tu.Ar fi bine sa ii spui ca iti place de el, sa fii sincera, daca este un baiat serios apreciaza calitatea interioara si sinceritatea unei fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.Nu e prea greu. Pune o prietena sa se duca la el si sa ii spuna ca tu il placi. apoi 2 zile va fi foarte socat si se va gandi.In acele 2 zile incearca sa stai cel mai mult cu el.Sau sa vorbesti de ceva ce ii place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu-i spui ca il placi pentru ca isi va bate joc de tine si te vei simti prost. daca vrei sa te placa fii uh insati fii ceea ce esti zambeste glumiti fa ceva sa va distrati propune-i ceva dar niciodata sa nu faci prostia sa-i spui unui baiat ca il placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ak sunt ff trista pentru ca imi place un baiat dar nu aratam asta dar el o arata iar eu nu puteam sa iiacord putina atentie pentru ca veneau prieteni lui sa prietenele mele sh ak ink ii mai place de mine sh mie de el dar vrea sa fim doar prietenkicrying ppt ca l-am lovit(asta-i alta poveste)sh incerk sa il conving sa fim m ai mult dek prieteni sh credk functioneaza pentru ca i-am trimis o bratara prin intermediul unei prietene comune ff bune sh spune ca are vesti bune dar nu am mai apukat sa vb cu ep pentru ca nu a mai intrat p mess.Deci pur si simplu ii spui ca il paci/iubesti sh vezi daca e reciprok sau incerci sa ii arati asta succes colega

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti intr"o relatie cu el trebuie sa fi indiferenta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de un baiat care sta langa mine dar nu stiu nici macar cum il cheama si l-am vazut de mai multe ori si de fiecare data cand trec pe langa el se uita foarte insistent dar nu am intrat nici o data in vorba cu el fiindca mi rusine. ce trebuie sa fac ca sa aflu mai multe despre el?cryingcrying(crying(:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi tu insuti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuesc sa te faci ca nul vezi si nu-ti perde cu ce rirea de ai cu ceri pe altii mai frumosi si incearca sa arati tipa ca iubesti pe altcineva dar cu gindul la dinsu apoi el cu timpul cit de fermecotoare te vei faci si depinde cit de buna vei fi si desteapta asta vei apartine ce cauti iubirea unui baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuesc sa te faci ca nul vezi si nu-ti perde cu ce rirea de ai cu ceri pe altii mai frumosi si incearca sa arati tipa ca iubesti pe alcineva dar cu gindul la dinsu apoi el cu timpul cit de fermecotoare te vei faci si de pinde cit de buna vei fi si desteapta asta vei apartine ce cauti iubirea unui baiat