| TudorFox a întrebat:

Ce trebuie sa faci cand nu iti cresc la fel de repede toate unghiile?

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Le tai pe rand?
sau asta e o problema?

| TudorFox explică (pentru Bizon95):

Pai unghia de la degetul mic de la mana stanga nu e la fel de mare ca la degetul mic de la mana dreapta

| Bizon95 a răspuns (pentru TudorFox):

Si pe aia mai mica o tai mai rar, inca odata, nu vad o problema care sa merite bataia de cap, sincer

| TudorFox explică (pentru Bizon95):

Dar de ce se intampla asta? Sa nu fie la fel de mari toate?

| Bizon95 a răspuns (pentru TudorFox):

Nu am idee clara, nu sunt doctor
insa eu ti-am raspuns la intrebare, intrebarea a fost "Ce trebuie sa faci"

totusi, daca vrei un sfat medical, repune intrebarea in categoria sanatate, si acolo efectiv intreaba "de ce imi cresc inegal unghiile?" eventual adauga si "ar trebui sa ma ingrijorez?"
poate stie cineva

| Andreeush a răspuns:

Le tai pe toate la aceeași lungime și aștepți să crească.