| pinky_2290 a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a te inscrie la o agentie de modelling?

Răspuns Câştigător
| simona_6231 a răspuns:

Iti faci niste poze cu tine in costum de baie, poze profil, semni profil, zambind iar apoi trimiti pe siteu agentiei iar daca corespunzi cerintelor de la agentie te vor suna in cel mai scurt timp. app vezi ca acum in luna mai e o preselectie new models contest Romania 2010 se tine in 12 orase poate va trece si prin orasu tauhappy Bafta.

1 răspuns:
| hau2 a răspuns:

Pai in primul rand sa ai minim 13 ani, 1. 70m sau peste, sa fii sociabila si cat de cat frumoasabig grin