| anamaria93 a întrebat:

Ce va atrage cel mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ce sa ma atraga
In primul rand fac ochii cat cepele dupa fetele nemachiate adica originale god dammit!
Nu ma uit dupa toate curcile cu banderole albe pe cap ( adica machiate strident)
Dupa ma uit daca are ceva in cap.
Ca la forme...
In ziua de azi pustoaicele de 13 14 ani arata de 20 +
Orcum E frumos sa nu iti arati varstabig grin
Eu la 20 arata de 14 15 ani laughing
E cam iritant cand sunt intrebat de unele persoane daca am buletin sau eventual daca am terminat scoala laughing
Amuzant oricum
in principiu. fetele care au ceva in cap ma dau gatabig grin imi pun capac.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic.

| cosmin2221 a răspuns:

Iti fac un top:
1:Frumusetea si formele
2: Desteptaciunea. laughing
3: Sa nu fie infumurata.
4: Putin mai baietsoasa.
5: Sa fie cool...amuzanta
6: Sa ma inteleg cu ea happy

| unknow a răspuns:

Prostiastraight facestraight facestraight face, cu cat e mai proasta cu atat e mai bine!

ce stupid esti frate!straight face

| maryngeorge a răspuns:

Comportamentul si fizicul bine intelesbig grin dar pentru mine conteaza mult si comportamentul