| Кристина21 a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? Stiu ca mai e mult pana atunci dar...totusi ce sa va aduca >mosu`?:

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Nu prea am asteptari mari,tot ce imi doresc e sanatate si liniste sufleteasca si desigur cel mai important cadou pentru mine ar fi sa fiu cu persoana pe care o iubesc de Craciun, lucrurile materiale nu prea ma incalzesc, sincer.

| VaRogAjutor a răspuns:

Pai as vrea ceva pe care sa-l port mereu dupa mine= un telefo cu informati=ipod 4
Eu ma un telefon dar as vrea ceva mai performant decat androidul sau tableta (as lua o tableta da eu vreau sa incapa in buzunar laughing )

| mOnAsX a răspuns:

Iphone 4