| anonim_4396 a întrebat:

Ce va doriti de la muzica? Ce fel de vedeta ar fi cea care v-ar face sa fiti mandri ca sunteti romani?

8 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu`mi dorect nimic de la muzica, decat sa o ascult si sa imi placa. Nu vedetele ma fac sa fiu mandra ca sunt romanca, ci olimpicii internationali. Ca aia chiar au muncit sa ajunga acolo. Tot respectul pentru ei.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

De la muzica imi doresc sa fie muzica, adica sa exprime sentimente si idei cu ajutorul sunetelor, in goana dupa succes se cam pierd pe drum toate acestea.Cat despre partea a doua a intrebarii...as vrea sa apuc momentul cand un roman nascut, crescut si inca traitor in Romania va castiga un premiu Nobel, m-am saturat sa vad cum ne "agatam" de cei care au realizat ceva maret dupa ce au fost mai mult sau mai putin alungati din tara de situatia socio-economica sau de alte probleme, de parca am avea vreun merit.

| Silvia a răspuns:

Eu, ca ascultatoare inraita de muzica, imi doresc sa apara pe piata cat mai multe melodii noi, intr-adevar bune.Sa nu se scoata piese pe banda rulanta doar de dragul de a scoate.Nu cred ca o vedeta din muzica m-ar face mandra ca sunt romanca... dar totusi sunt de armirat ...prestatia de la Eurovision de acum cativa ani a Luminitei Anghel si trupei Sistem, prestatia lui Mihai Treistariu, vocea de aur a lui Costel Busuioc... a unor persoana care chiar eu facut numele de "Romania" putin mai cunoscut.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Antrax a răspuns:

Eminem e cel mai tare face misto de toti fraierii...RESPECT FRATE!laughinglaughinglaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Puşca şi cureaua lată.

Aş fi cel mai fericit. laughing

tongue

| Betty18 a răspuns:

Paula seling:X:X:X
eu cred ca este o mandrie a muzici romanesti

succes

| Razvan a răspuns:

Sa nu mai fie manelehee hee. Andra e cea mai completa voce feminina.Calin Goia la fel