| anonim_4396 a întrebat:

Ce va doriti de la muzica? Ce fel de vedeta ar fi cea care v-ar face sa fiti mandri ca sunteti romani?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu mai fie manelehee hee. Andra e cea mai completa voce feminina.Calin Goia la fel

| Silvia a răspuns:

Eu, ca ascultatoare inraita de muzica, imi doresc sa apara pe piata cat mai multe melodii noi, intr-adevar bune.Sa nu se scoata piese pe banda rulanta doar de dragul de a scoate.Nu cred ca o vedeta din muzica m-ar face mandra ca sunt romanca... dar totusi sunt de armirat ...prestatia de la Eurovision de acum cativa ani a Luminitei Anghel si trupei Sistem, prestatia lui Mihai Treistariu, vocea de aur a lui Costel Busuioc... a unor persoana care chiar eu facut numele de "Romania" putin mai cunoscut.big grin

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

De la muzica imi doresc sa fie muzica, adica sa exprime sentimente si idei cu ajutorul sunetelor, in goana dupa succes se cam pierd pe drum toate acestea.Cat despre partea a doua a intrebarii...as vrea sa apuc momentul cand un roman nascut, crescut si inca traitor in Romania va castiga un premiu Nobel, m-am saturat sa vad cum ne "agatam" de cei care au realizat ceva maret dupa ce au fost mai mult sau mai putin alungati din tara de situatia socio-economica sau de alte probleme, de parca am avea vreun merit.

| Antrax a răspuns:

Eminem e cel mai tare face misto de toti fraierii...RESPECT FRATE!laughinglaughinglaughing

| xibalba a răspuns:

Nu`mi dorect nimic de la muzica, decat sa o ascult si sa imi placa. Nu vedetele ma fac sa fiu mandra ca sunt romanca, ci olimpicii internationali. Ca aia chiar au muncit sa ajunga acolo. Tot respectul pentru ei.

| daniDeeDee a răspuns:

Puşca şi cureaua lată.

Aş fi cel mai fericit. laughing

tongue

| Betty18 a răspuns:

Paula seling:X:X:X
eu cred ca este o mandrie a muzici romanesti

succes

Răspuns utilizator avertizat