| Kanpeki a întrebat:

Ce va doriti de Mos Craciun? big grin Eu imi doresc toate volumele manga Naruto, Bleach.Shaman King, Full Metal Alchemist, Dragon Ball Z si Dragon Ball sau Naruto Ultimate Ninja Storm 1 si 2 laughing Si o tableta grafica tongue

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Sa speram ca nu-i criza la mosu tau ca sa poti primiitot ce-ti dorestihee hee
eu imi doresc un fat frumos laughing dar chiar daca nu-i criza la mosu, nu cred ca o sa-mi aducahee hee

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xSoaked a răspuns:

Eu vreau un mp4 sau un iPod. Pana acum cateva luni ascultam muzica la telefon, dar s-au stricat castile si nu se gasesc separate compatibile. Si vreau pentru el casti mari, de recording, nu de-acelea mici de bagat in ureche. Si vreau si manga Death Note... asa, optionalhee hee Eh... vreau multe. Dar nu visez si ma limitez la ce pot sa obtin. xD

| Donytzu_1698 a răspuns:

Eu doar un laptop laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sati zi scurt si la obiect nu exista mos craciun el este inventat de parinti.