| Unique a întrebat:

Ce va face pe voi sa va simtiti bine?

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

In primul rand vremea, faptul ca fac ceva (nu stau degeaba)si fac ce vreau, prietenii, gandul la ea`, si o portie de cartofi prajiti cu pulpe si cascaval stinse cu o sticla de 2litri de bere. laughing.)nu nu sunt asa de gras, doar mananc si beau asta era ideea ) laughing

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O limonadawhistling

| Flav a răspuns:

Poza ta fara bluza.

| Unique explică:

Bai! terminatzi! Gata! ui ma la ei! nesimtitii! ia terminati acum!

| Ofatamisterioasa13 a răspuns:

Pai ceea ce ne placebig grin
de exemplu tv happy plimbatu prin oras cu prieteni tot ceea ce iti place te face sa te simti binehappyte-am pupat si sper sa decoperi ceea ce te face sa te simti cat mai binehappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand ma uit la tine, ziua e senina happy

| Sunt unicat a răspuns:

Tu ma faci bine