| Johnny69 a întrebat:

Ce va place la o persoana atunci cand faceti cunostinta?

10 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

valvulele ileocecale, nu era clar?
credeam ca toti ne uitam la asta prima data

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nimic. Nu-mi plac persoanele noi, dupa cateva saptamani incep sa-l apreciez sau nu.

| Sociopat a răspuns:

Ca poate sa bea si nu-i tace gura.

| iSwag a răspuns:

Depinde dupa sex.

Daca e fata imi plac ochii laughing
Daca e baiat : sa nu fie analfabet

| Kyılε a răspuns:

Cum vorbeste.

| lBroken69 a răspuns:

Aspectul,tonul pe care vorbeşte, cuvintele pe care le alege.
Privirea, dacă îţi zâmbeşte, şi bineînţeles gesturile pe care le face.

| Ungureanu90 a răspuns:

Aspectul, comportamentul, privirea, inteligența etc.

| Coquineagra a răspuns:

Personalitatea, caracterul si sufletul.
e viata mea.

| Johnny69 explică:

Ce observati?

| VERA18 a răspuns:

Ca sa fiu sincera si sa nu o iau pe ocolite, si eu ca toata lumea ma uit la cum arata baiatul, adica ma uitam ca acum sunt casatorita big grin... si nu poti sa spui chiar ce iti place la acea persoana, depinde si cu cine faci cunostinta, daca e un viitor prieten/amic sau iubit/a happy