| Pitica_3139 a întrebat:

Ce va placut la anul 2010? funda cel mai misto raspuns.

9 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

Orice an are ceva nou, ceva ce iti place, ceva ce dimpotriva nu-ti place. Mie mi-a placut: vacanta de vara pentru ca m-am distrat cu prietenii, ca am intrat la liceu, ca m-am inteles bine cu noii colegi (ma inteleg in continuare:d), in concluzie, ca am mai adaugat un an in CV-ul vietii...

| bogdang a răspuns:

Mi-a placut vara si cam atat happy

| EX a răspuns:

Ca s-a terminat.

| ριтιquтss a răspuns:

I like: Calatoriile si zapada love struck.
Doesn't like: Crizaaa, ca nu am putut sa ma mut la vila.

| Alexandra_4191 a răspuns:

Stii desi s-au intamplat multe lucruri rele...au fost si multe frumoase ca acelea cand radeam cu colegii in pauze si ma gandesc ca mai este un semestru si ceva si ma despart de ei...sad

tot colegii is cei mai tari :X:::X:X:X:X:X:X

| Wizz a răspuns:

Paaaaaaaai, mi-a placut ca am reusit, intr-un sfarsit, sa ma schimb, nu de hainelaughing, m-am schimbat.schimbatrolling on the floor, am avut primul prieteeeeen, am devenit si mai glumeata si, am invatat sa ii zic "nu" mamei.blushing

| dasda a răspuns:

Pai, nu stiu ce sa zic, faptul ca am stat cu prietenii, anul asta m.am inteles binee cu totii:X.
Nu prea m.am certat cu ei...Rezultatuu la teza la romana... am fost cu pers. pe care o iubeam:X,. si mai multeoh go on.
Te iuuubeesc:X:X
[rulz]

| yomi666_2736 a răspuns:

Cel mai mult mi-au placut vacantele pentru ca m-am distrat de minune si scoala pentru ca mi-am batut joc de profi
deci cam tot anul a fost misto in afara de zilele in care eram certata cu mama si zilele cand am avut tezele
anul 2010 a fost super m-am distrat, am ras, am plans
a fost un an plin si frumos

| RMihai a răspuns:

Numarul