| Irinuca98 a întrebat:

Ce va revista va place mai mult Bravo... Popcorn care credeti ca are postere mai multe. Cu justin bieber. V'bsk PwP

Răspuns Câştigător
| Alexandra_3484 a răspuns:

Mie imi place mai mult Bravo, da imi place si Popcorn...Io le cumpar pe ambele happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie imi place Bravo!

| Adella05 a răspuns:

Eu le cumpar pe ambele... si in legatura cu posterele si in bravo si in bravo girl si in popcorn si asa mai departe gasesti cel putin 2 articole cu bieber (din pacate)

| Shadowcat a răspuns:

Imi place mai mult popcorn dar cele mai multe cumpar bravo/bravo girl