| Zimm a întrebat:

Ce varsta aveti si ce numar purtati la picior? big grin Eu am 17 ani si port 47 (da, stiulaughing ). Voi?

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Wow impresionant
21 de ani port 39

| Captoresque a răspuns:

Eu am 23 de ani și port 38 (e greu să-ți găsești măsura ta de la pantofi când majoritatea femeilor poartă aceeași mărime ca a ta, știu, d-aia umblu cu încălțăminte veche de cel puțin 5 ani).
Să știi că vârsta nu are vreo relevanță directă cu măsura de la picior.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Am 19 ani si port 37 jumaterolling on the floor) Greu si la mine sa stii. 37 imi este mic si 38 imi este mare.laughing O seara frumoasa! happy