| Daria a întrebat:

Ce veti face vara care vine?happy

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Abia astept sa vina vara. Mi-e dor sa stau la soare, mi-e dor sa citesc pe canapea, mi-e dor sa ma plimb prin soareee...
Si daca de toate lucrurile astea mi-e dor...fii sigura ca asta am sa fac si vara asta!:)
http://www.youtube.com/watch?v=InwO1ObFPPE

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îmi fac planuri de acum, prefer să vină vara și apoi văd ce voi face!
Tu?
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Mai e muuuuuuuult pana atunci!

| CookieYumm a răspuns:

Nu prea stiu. Cred ca imi voi vizita rudele din Targu-Mures thinking
Alte planuri inca nu mi-am facut.
Anul trecut mi-am petrecut vara in Italia apoi Ungaria.
Daca ma gandesc mai bine.
As putea sa ma duc in Suedia.
Dar sincer nu imi convine ca nu avem curse directe Timisoara -Stocholm.
Pot sa aleg ori sa ma duc in Budapesta ca sa i-au avionul pana in Stocholm sau Bucuresti.
Nu stiu daca altundeva in tara sunt curse directe. Nici nu sunt sigura daca sunt in Bucuresti. oh go on

| BoBBy a răspuns:

Am sa incerc sa ma impac cu fostahappy

| Satisfaction a răspuns:

Oooooooooooooooo...super buna intrebarea asta! Hmmmmmmmm...la vara o sa fie foarte multa distractie. La maxim. O sa dau din chefuri in chefuri si, cum l-am uitat pe fostul, o sa-mi gasesc altul cu care sa-mi pierd timpul. Abia astept! Cel mai mult astept petrecerile cu prietenii pe cale le organizam sambata de sambata.

| madalina188w a răspuns:

Am sa stau la soare

| brunett3 a răspuns:

Muulte...Poate o sa imi fac o lista cu cate lucruri vreau sa fac.
As vrea sa imi fac o vara de neuitat
Sa ma indragostesc laughing
Sa stau doar pe afarahee hee
Sa imi cumpar muuulte hainutze frumoase :X love struck
Sa stau non-stop cu prietenele mele
Sa ma bronzeez tare :X
Uite ca am facut si lista aia laughing... Abia astept vara, in fiecare zi ma consolez ca nu mai e chiar atat de muult timp.winking
Tu ce ai in minte?:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa dau baculsad