| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete?

7 răspunsuri:
| Laura_2393 a răspuns:

Fiecare om este unic in felul sau si fiecare are alte asteptari si dorinte chiar si in dragoste

| JustMusic a răspuns:

Fiecare vrea multe dar fiecare vrea iubirea celuilalt

| ioana_5584 a răspuns:

"toti baietii vor ca toate fetele sa fie pe placul lor si toate fetele vor baieti care sa le spuna mereu ce vor"batting eyelashes

| Pijamale a răspuns:

"fetele vor mai multe lucruri de la un singur baiat, si baietii vor un singur lucru de la mai multe fete"

| Silvia a răspuns:

Aaaaa. Iubire?!

| Aiicha a răspuns:

Fetele vor de la baieti protectie, intelegere, iubire.Asta se aplica in cazul meu, poate alte fete vor altceva.Fiecare e unic, deci gusturi diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele vor de la baieti mai multa atentie!