| Exclusive a întrebat:

O curiozitate:"Baietii vorbesc mai mult de fete, sau fetele despre baieti"? Multumesc

9 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Clar fetele despre baieti.Asa facem toate.Luam fiecare moment in parte cu persoana pe care o iubim si vorbim atat de multe despre momentele cu ei, fiecare privire atintita noua... orice! Si mult timpwinking

| Madyupsik a răspuns:

Eu cred ca fetele mai mult despre baieti vorbesc

| Rebecca009 a răspuns:

Dar de ce plangi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod cert fetele. Baietii au preocupari mai importante, gen fotbal si bere.

| frikk a răspuns:

Clar Băietii vorbesc mai mult.
Noapte Bună!

| DiaVp a răspuns:

Eu cred ca fetele vorbesc mai mult de baieti.Sunt si eu fata si fetele(majoritatea) vorbesc non-stop de baieti.

| iurikas4 a răspuns:

Pai fetele se ghindesc la baieti de fie care data caci ele sunt romantice, dar baetii nu-i intereseaza dechit bautura...

| alexyis a răspuns:

Fetele,si cand vorbim de mancare ajungem la subiectul baieti. Vorbim despre baieti de la 3 ani laughing

| Exclusive explică:

Eu citisem undeva ca baietii vorbesc mai mult despre fete, cu toate ca mai mult aud fetele