| anonim_4396 a întrebat:

La facultate, baieții se ceartă pentru fete sau fetele pentru băieți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel putin varsta unui student ar trebui sa fie suficienta pentru a determina o maturizare a acestuia atat fizica dar mai ales, mentala si din acest motiv sa aiba o gandire mult diferita fata de cea destul de comuna in cazul unor adolescenti imaturi. Fiindca la facultate de regula ajung persoane mature (cel putin ca varsta), inteligente, cu mult discernamant, acest lucru presupune si un mod de a gandi mult diferit fata de cel al unui copil sau adolescent. Din aceste motive poate vei ramane surprins, dar trebuie sa afli ca astfel de "scenarii" nu au loc printre niste oameni, rationali, logici dar mai ales inteligenti.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta se intampla oriunde.De ce ar fi facultatea mai speciala in aceasta privinta? Si unii si altii se cearta.

| R0R0 a răspuns:

Important e ca se cearta laughing)

| Mussette a răspuns:

Mai mult pentru restante si absente. Dar fiecare cu ce-l doare.

| Tinna666 a răspuns:

Eu nu inteleg ce e cu intrebarile astea.am mai vazut una de genul ca daca la liceu ooti pupa iubita altuia.le traba are locul unde te afli? ori ca esti la facultate, ori ca esti la liceu sau in orice alt loc lucrurile sunt la fel.nu o sa se apuce nimeni sa se certe doar ca sunt la facultatelaughing