| RoxiutzaRux a întrebat:

Ce vrei de la viata? astept cat mai multe raspunsuri!

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vreau.Habar nu am ce vreau. Vreau inteligenta.Niciodata nu poti sa ai destulabig grin

| Lolo_3214 a răspuns:

Sa fiu fericita.

| heroforyou a răspuns:

Sa intalnesc un baiat frumos cu personalitate care sa nu se gandeasca doar la sex.

| Alecs_2170 a răspuns:

Sa. mi dea iubita inapoi

| Bibik a răspuns:

Sa fiu timpul cu uby meu:X:X:X:X

| D[:x] a răspuns:

Sa am o cariera frumoasa si in dragoste sa am parte numai de fericire.

| SIC_2092 a răspuns:

Eu vreau sa fac ceva in viata mea pentru care sa fiu amintit si peste 100 de ani laughing cum ar veni sa raman in istorie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau ca atunci cand visez sa nu ma mai trezeasca la realitate.

| Elenushk a răspuns:

Intrebare: ce asteapta viata de la tine?happy
eu vreau de la viata fericire, dar no sa o gasesc daca nu ajut la la fericirea altora! asa ca...nu stiu exact ce sa raspund! vreau doar ca in orice moment sa stiu ceea ce am de facut!