| myhaitza_3919 a întrebat:

Ceau...Joaca cineva de aici silkroad online? Am auzit ca e frumos jocul si as vrea sa incerc... Dar nu prea stiu serv... Daca poate cineva sa ma ajute plsssss...TNX

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Http://www.joymax.com/silkroad/
Asta e site'ul...trebuie sa-ti faci cont si apoi iti downloadezi jocul...il instalezi si dupa aia astepti pana te logheaza (trebuie sa ai rabdare)...si iti creezi caracterul... daca nu te descurci dupa aia poti sa'mi tr un mesaj privat ca te ajut :)

11 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am jucat... e dragut jocu...merita incercat...numai ca eu nu prea aveam rabdare cand se incarca...trebuie sa astepti destul de mult pana intrii straight face... da merita incercatbig grin

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Da e frumos jocul dar cel mai bine fa un cont pe zcsro e pe privat si faci lev mai reped

| DeeVee a răspuns:

Da, cum spune si @eluveitie stai foarte mult pana se incarca(cu orele)

Ca servere sunt : ecsro
ecsro (Fembria)
ecsro ( VIP)

Este super tare jocul

Baby.ShiNe

| GigiFranzela a răspuns:

In primul rand, intri aici si iti faci cont: http://www.joymax.com/silkroad/
Apoi downloadezi clientul, il instalezi si, evident, intri in joc. Ai la dispozitie multe servere, in jur de 20-30, dar sunt mai toate pline, eu joc foarte jucat. Bafta la gasit loc pe server.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trece-mi idiu meu de mess the_undertaker_fenomen@yahoo.com
eu joc silkroad de multa vreme si ti-as putea da sfaturi valoroase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multi joaca silkroad nu uitati sa vizitati forumu meu si discutam mai multe acolo http://silkroad2.myforum.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca jucati SRO plss dati-mi un cont de la lvl 60 in sus plsss plss plss id meu este serifu_andrei@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skaceste klient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti fac cont pe www.joymax.com il downloadezi si apoi il instalezi si astepti sa se umpoadeze si intri foarte usor toate servarele sunt populeted si iti creezi caracter e de preferat europeanul WIZZ-ul ATAT AM AVUT DE SPUS SPER SA VA AJUTE>>...

| beny92 a răspuns:

Hey guys, join thise amazing Silkroad Private Server. Click this link and register: http://playsro.com/? from=10815

| myhaitza_3919 explică:

Ai un site, ceva cu jocu, ca nu prea gasesc...