| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau TPU! varul meu sa certat cu unul dintre prietenii lui.atunci cand s-au certat "acel prieten" a spus ceva urat despre mine dar nu stiu exact ce pentru ca varul nu vrea sa-mi spuna.Acum eu il plac pe prietenul varului meu...:-

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca e de rau,cred si eu de ce nu vrea sa iti zica,nu vrea sa te raneasca varul tau, asa ca nu ii mai cere, pentru ca dupa tu vei fi cea care o sa sufere mult.Incearca sa il uiti pe prietenul lui, pentru ca, am impresia ca nu te prea place. straight face