| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Cei care aveti atacuri de panica, spuneti-mi si mie va rog cam tot ce simtiti atunci cand aveti un astfel de moment! Multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Am senzatia ca ma sufoc, ca nu reusesc sa trag are in piept. Simt cum imi bate inima accelerat. Apoi ma simt coplesita de stimulii din jur: zgomote, lumina, coluri, miscare - nu le mai pot distinge si izola.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când am avut. Simt că cineva este undeva și nu pot să îl văd și că vrea să mă omoare. Cu alte cuvinte simt că voi muri într-un minut și nu pot să fac nimic, căci sunt complet blocat de neștiința mea, de unde vine primejdia. Aceasta mă face să mă simt că explodez. Cam așa ceva.